AKTUALIZACE: Vstupenky na domácí duel turnaje Generali Česká Cup proti Kladnu v prodeji

Fanoušci již mají možnost zakoupit vstupenky na odložené utkání prvního kolo turnaje proti kladenským Rytířům. Připomínáme, že permanentní vstupenky neplatí na Generali Česká Cup a každý fanoušek musí mít vlastní jednotlivou vstupenku.

Aktualizované informace (10. srpna 14:45)

Online prodej vstupenek na zápas proti mužstvu Rytíři Kladno, který plzeňský tým odehraje na domácím ledě v pátek 14. srpna od 17:30, odstartoval v pondělí v 9:00. Příznivci indiánů mají i nadále možnost stejnou cestou zakoupit lístky na čtvrteční střetnutí proti pražské Spartě.

Aktuální a upřesňující info:

• Sektory pro stání nebudou otevřeny.
  • Hlediště bude rozděleno do pěti neprůchozích sektorů a bude zřetelně vyznačeno, která místa jsou z důvodu bezpečnosti blokována. Platí i pro členy rodiny, kteří musí také respektovat vyznačené rozestupy.
  • Vstup do arény pouze v roušce!
  • Permanentní vstupenky pro Tipsport extraligu 2020/21 neplatí. Každý z fanoušků musí mít svou vlastní jednotlivou vstupenku na daný zápas.

Aktualizované informace (6. srpna 9:00)

Ve čtvrtek 6. 8. v 9:00 odstartoval online prodej vstupenek na první domácí utkání v rámci Generali Česká Cupu, které HC Škoda Plzeň odehraje v LOGSPEED CZ Aréně 13. 8. od 17:30 proti týmu HC Sparta Praha.

Aktualizované informace (28. července 15:15)

Dochází k přeložení domácího zápasu z původního termínu 4. srpna s Rytíři Kladno. Zatím vzhledem k situaci v týmu soupeře není možné nový termín stanovit, proto se na neurčito odkládá i start předprodeje.

Dochází také ke změnám v druhém, respektive ve třetím zápase Generali Česká Cupu 2020:

6.8. 18:00 HC Sparta Praha - HC Škoda Plzeň

11.8. 17:30 ČEZ Motor České Budějovice - HC Škoda Plzeň

Plánovaný start prodeje pro utkání 13.8. zůstává prozatím beze změny.

Aktuální a upřesňující info:

• Sektory pro stání nebudou otevřeny.

Termíny startů prodeje:

Utkání HC Škoda Plzeň - HC Sparta Praha (13.8.): start prodeje 6. srpna 9:00

Utkání HC Škoda Plzeň - ČEZ Motor České Budějovice (20.8.): start prodeje 13. srpna 9:00

Utkání HC Škoda Plzeň - Rytíři Kladno: bude upřesněno

Aktualizované informace (27. července 17:00)

HC Škoda Plzeň bere na vědomí informace sdělené pořadatelem Generali Česká Cupu o možnosti překladu termínů utkání vzhledem k situacím v jednotlivých klubech. O případných změnách v termínové listině se bude jednat v úterý 28. července. V reakci na to klub o 24 hodin odkládá start plánovaného prodeje na domácí zápasy indiánů - start prodeje vstupenek na zápas 4.8. bude ve středu 29. července od 9:00 a pouze online.

Aktuální a upřesňující info:

• Vstup do arény pouze v roušce!

Původní informace (22. července):

Prodej vstupenek probíhá  pouze online, což znamená, že na pobočkách Sazky ani v kanceláři ticketingu není možné si vstupenku pořídit.

HC Škoda Plzeň respektuje povinná nařízení spojená s pandemií COVID-19 a do prodeje uvolňuje maximální počet vstupenek – celkem 1280 kusů. Hlediště bude rozděleno do pěti neprůchozích sektorů s oddělenými vstupy, vlastním sociálním zázemím i vlastním stánkem s občerstvením. Zároveň je nutné, aby fanoušci dodržovali rozestupy jednoho sedadla a jedné řady.

Jednotná cena jednotlivých vstupenek je 150,- Kč. Maximální počet lístků na jeden nákup jsou 4 kusy.

Termíny startů prodeje:

Utkání HC Škoda Plzeň - Rytíři Kladno (4.8.): start prodeje 28. července 9:00