AKTUALIZACE: Změny v rozpisu: S Vítkovicemi v sobotu, změna pořadatelství s Třincem a s Pardubicemi v TV

Domácí utkání 15. kola s týmem Dynama Pardubic se odehraje 9. listopadu od 19:20, neboť duel byl ještě nasazen na televizní obrazovky ČT Sport.

Dále dochází k těmto změnám:

22. kolo: sobota 28. listopadu od 16:30 domácí duel s HC Vítkovice Ridera (přesun z neděle 29. 11.)
dohrávka 6. kola: pondělí 4. ledna od 17:30 domácí zapas s HC Oceláři Třinec (změna pořadatelství)
45. kolo: středa 17. února od 17:00 utkání ve Werk Aréně s HC Oceláři Třinec (změna pořadatelství)