AKTUALIZOVÁNO: Odklady utkání 4., 6. a nově 7. kola

AKTUALIZOVÁNO 28.9.: Karlovarské hokejisty čeká povinná desetidenní karanténa kvůli výskytu onemocnění COVID-19 mezi členy A-týmu. Proto dochází k odkladu plánovaného domácího utkání indiánů s Energií. O novém termínu vás budeme informovat.

27.9.: Utkání 6. kola na ledě HC Oceláři Třinec se odkládá z důvodu potvrzení pozitivních případů v kádru a realizačním týmu soupeře.

25.9.: HC Verva Litvínov z preventivních důvodů odkládá naše vzájemné utkání v rámci 4. kola. O novém termínu vás budeme informovat.