Adam Šaffer opět oblékne dres Plzně

P l z e ň - S roční přestávkou se do plzeňského dresu opět oblékne útočník Adam Šaffer. Forvard, který loni hostoval v Litvínově měl původně zamířit do zahraničí, v prvním kole se nakonec postaví na levé křídlo čtvrtého útoku Lasselsbergeru Plzeň. Mezi vytipovanými hráči na post levého útočníka figurovali ještě slovenský reprezentant František Skladaný a český mládežnický reprezentant Marek Laš, jenž by nakonec měl do Plzně zamířit v průběhu sezóny. Informaci potvrdil generální manažer klubu Mgr. Luboš Koželuh.