Čtvrťáci bojovali na turnaji v Rakovníku!

Plzeň - Po přibližně dvou měsících vyrazili mladí indiáni k dalšímu turnaji MRak Cup. Začátkem října skončili Západočeši pátí, dnes své umístění ještě vylepšili!

Hrálo se opět na celé hřiště standardním způsobem pět na pět a dvakrát dvacet minut. Poloviny se počítaly zvlášť.

V prvním zápase modrobílí porazili tým Roudnice nad Labem 4:0 a 5:2. Ve druhém utkání přišly po velkém boji porážky s domácím MRak týmem 1:5 a 2:6. Ty rozhodly o tom, že Západočeši budou hrát o celkové třetí místo.

V tomto souboji se Plzeňští postavili Pirátům z Chomutova. Ti ale duel zvládli lépe a připravili modrobílým porážku 3:11. Kvalitně obsazený turnaj nakonec ovládli hráči Dynama Pardubice.

Tým indiánů reprezentovali v brance Jakub Válka s Janem Štajerem a dále hráči v v poli: Kořínek, Markov, Míča, Vlna, Starý, Horálek, Morkes, Monath, Cais, Scheck, Totzauer, Páník, Voborský, Milota Martin a Matěj.