Čtvrteční den bude na webu hokej.cz patřit indiánům!

Webový portál hokej.cz věnuje v aktuálním období jeden den každému extraligovému týmu. Čtvrtek 22. října patří klubu HC Škoda Plzeň!

Na co všechno se mohou čtenáři během čtvrtečního dne těšit? To vše se dozvíte díky následujícímu plánu, který představil web hokej.cz!

V rámci velkého rozhovoru, který je základem zmíněného projektu, jsme tentokrát oslovili sportovního manažera Tomáše Vlasáka. Jak se dívá na aktuální situaci ve sportovním prostředí? A co říká o vstupu Plzně do sezony?

Zároveň jsme ale vyzpovídali jednoho z hráčů: benjamínka Davida Jiříčka, který patří k objevům probíhající sezony.

Další části dne s extraligovými týmy bývá připomínka historie. Tentokrát vám přineseme profil bývalého skvělého obránce Plzně a národního mužstva Stanislava Sventka.

Pravidelnou podrubrikou je také výběr nejzajímavějších fotografií v souvislosti s Plzní.

Pomocí statistik se potom zkusíme vypátrat, kdo by byl nejvhodnější volbou na křídlo k Milanu Gulašovi a Tomáši Mertlovi.

O druhém jmenovaném potom připravíme sestřih jeho akcí, Tomáš Mertl totiž v úvodu TELH střelecky řádí.

Od 19:00 potom bude hostem livestreamu na Instagramu Tipsport extraligy brankář Dominik Frodl, jeden z nejzábavnějších hráčů v soutěži. Takže určitě mrkněte!

Zdroj: www.hokej.cz