Dorost se vrací domů, junioři míří na Vsetín a derby. Náročný program mají i třídy

Juniorka pokračuje v osmifinálové skupině, kterou zahájila na domácím ledě jednou výhrou a jednou porážkou, nyní míří do dalekého Vsetína a do nedalekých Karlových Varů. Dorostenci zakončili sérii šesti venkovních utkání a teď hned tři duely sehrají v Home Monitoring Aréně. Tři zápasy tento týden čeká osmou a šestou třídu, v neděli se představí v malé hale.

Junioři

Uplynulé období

Juniorka vstoupila do klíčové fáze sezóny úspěšně jen z půlky. Ze dvou domácích utkání bere tři body. Nejprve v bojovném zápase udolala Karlovy Vary 2:1 v prodloužení, když oba góly vsítil Matěj Kolda. Proti Kometě bylo k vidění více gólů i šancí, indiáni nakonec padli 4:5 v prodloužení.

Tento týden

Západočeši tentokrát zavítají na led soupeřů. Ve čtvrtek od 17:45 zavítají do Vsetína, kde sice v lednu zvítězili, ale ROBE je nyní ve formě, vyhrálo oba své duely v osmifinálové skupině, a tak Plzeň nečeká nic lehkého. Těžký souboj to jistě bude i v odvetě západočeského derby na půdě Karlových Varů, duel začíná v sobotu v 17:30.

Aktuální pozice: 2.Dorostenci

Uplynulé období

Mladí indiáni ukončili sérii šesti venkovních zápasů, vedli si parádně, padli pouze jednou! Nejprve v dlouhé sérii zaznamenali pátou výhru v řadě, Hradec Králové přehráli, Bočan ani jednou neinkasoval a Plzeň brala za výhru 2:0 všechny čtyři body. Šňůru výher modrobílých dorostenců zastavila až Slavia, Škoda na pražském ledě padla 3:5, ale brala alespoň bod za úspěšnou nadstavbu.

Tento a začátek příštího týdne

Dorost se po více než měsíci vrací do Home Monitoring Arény, kde uzavře nadstavbovou skupinu. Nejprve dorazí Litvínov, poslední celek tabulky, zápas startuje ve čtvrtek od 17:00. Následně v sobotu od 12:30 Západočeši vyzvou vedoucí Kladno, Rytíře však dvakrát během pěti dnů dokázali venku porazit. A na závěr přijede do Plzně Liberec. Bílí Tygři jsou přímým konkurentem Škody v boji o třetí pozici, utkání začíná v úterý v 17:00.

Aktuální pozice: 4.Třídy

Osmá i šestá třída mají náročný program, ve středu vyráží do Českých Budějovic, v sobotu do písku a v neděli se představí doma. Obě třídy vyzvou na malé hale Třemošnou, první duel startuje po jedenácté hodině. Sedmáci a páťáci mají program jednodušší, avšak jedno venkovní utkání je čeká. V sobotu zavítají na led nedaleké Sušice.
Související články

Junioři potřetí v karanténě. Trenér Vojan: Letošní sezóna mě už naučila nic moc neplánovat

Junioři v karanténě

Junioři znají nový rozpis základní části

Rozpis ZČ

Nucená pauza pro Extraligu dorostu

NUCENÁ PAUZA

Juniorská liga akademií hlásí pauzu

Nucená pauza

Aktuálně na webu

Den na hokej.cz

Čtvrteční den bude na webu hokej.cz patřit indiánům!

Ladislav Čihák

Kluci si možnosti být na ledě ohromně váží, říká trenér Ladislav Čihák

Tréninky A týmu

Indiáni trénují také na otevřeném kluzišti v Dobříši