Duda s Krátoškou se vrací, končí sedm hráčů

P l z e ň - Vedení klubu HC Lasselsberger Plzeň v současné době intenzivně buduje kádr pro příští sezónu. Zatímco o příchodu nových posil vzhledem k tomu, že hráči mají platnou smlouvu do 30. dubna ve svých stávajících klubech, ředitel klubu JUDr. Tomáš Král zatím mlčí, co se týče dalších změn, je sdílnější. "Ke 30. dubnu 2003 ukončují své působení v Plzni Milan Volák a Ivan Vlček. Dále nepočítáme se službami Václava Eiselta a Radka Procházky, kteří budou nabídnuti dalším klubům. V klubu nebudou pokračovat ani Daniel Branda a Juraj Štefanka, který dal přednost jiné nabídce. Skončil tu i Michal Divíšek, jenž hrál v Plzni na hostování z Pardubic."

Do Plzně se naopak vrátí Aleš Krátoška a Radek Duda, kteří v současné době hostují ve Slavii Praha. "Na základě osobního jednání s hráči Dudou a Krátoškou a jejich agenty mohu oznámit, že tito hráči se do klubu vracejí stejně jako Zdeněk Sedlák." Jedinou možností, která by mohla zmařit účinkování Radka Dudy v dresu Plzně v příští sezóně, je angažmá v NHL. Může dojít k situaci, kdy Calgary Flames využijí svého práva uzavřít s hráčem smlouvu do NHL. Totéž se může stát v případě Jakuba Koreise. Tato rozhodnutí jsou na klubu nezávislá a vedení klubu je nemůže nijak ovlivnit," vysvětlil Král.

Na závěr se ještě vyjádřil k budoucnosti dalšího působení dlouholetého kapitána klubu Josefa Řezníčka. "Pokud jde o Josefa Řezníčka, je faktem, že o něj projevily zájem jiné kluby a vše je předmětem jednání.


Související články

Čtvrteční den bude na webu hokej.cz patřit indiánům!

Den na hokej.cz

Indiáni trénují také na otevřeném kluzišti v Dobříši

Tréninky A týmu

Jak si vedli indiáni před nucenou pauzou?

Statistické okénko

Roman Vráblík hostem živého streamu na IG účtu klubu již ve čtvrtek 15. října od 18:00!

Živý stream - Roman Vráblík

Aktuálně na webu

Novinky ve Fanshopu

Novinky ve Fanshopu! Slevový kód STRITA11 a podpisy pro všechny

Den na hokej.cz

Čtvrteční den bude na webu hokej.cz patřit indiánům!

Ladislav Čihák

Kluci si možnosti být na ledě ohromně váží, říká trenér Ladislav Čihák