AKTUALIZACE: Indiáni o víkendu zamíří jen do Vítkovic. Fanoušci mohou duel sledovat na ČT Sport

Akualizace: S ohledem na výskyt příznaků nachlazení u několika hráčů PSG Berani Zlín se z preventivních důvodů neuskuteční předehrávané utkání. Termín duelu se vrací na původní, tedy 18. října 2020.

Aktualizace - 3. 10. 18:35

Fanoušci mohou zápas indiánů na ledě Vítkovic od 16:00 sledovat živě na webu ČT Sport, přibližně od 16:50 je naplánovaný vstup přenosu na televizní obrazovky, a to po skončení závodu SP na horských kolech.

Indiáni ale jednu předehrávku stačí, a to v neděli 4. října od 16:00 na ledě HC Vítkovice Ridera v předehrávce 9. kola (původní termín 11. 10.).