Internetová aukce hraných dresů je tady!

Plzeň - Internetová aukce hraných dresů v rozběhnuté sezóně - to tu ještě nebylo! HC Plzeň 1929 pro vás, věrné fanoušky, připravil další pamlsek. Od 21. ledna do 16. února bude na našich stránkách probíhat aukce hraných dresů z aktuální sezóny 2009/2010. Chcete se cítit jako Martin Straka, Tomáš Vlasák nebo Tomáš Pöpperle? Není nic snazšího, než si v naší široké nabídce vybrat bílý nebo modrý hráčský indiánský dres, který zažil nejedno vítězství a vyšplhal se v extraligové tabulce až na vrchol. A co víc! Svým příhozem podporujete danou částkou v plných 100% klub. Jako bonus bude pro každého vítěze připraveno setkání s hráčem, kdy si od něj šťastlivec bude moci dres nechat podepsat!