LIB-PLZ 3:2 - Předčasná nadílka se nekonala

Po reprezentační pauze čekal plzeňské hokejisty zápas s druhým celkem tabulky, Bílými Tygry z Liberce. Dres LASSELSBERGERu poprvé oblékl útočník Petr Freiberg, který o sobě dával hned od prvních minut výrazně vědět. Nejprve při jeho vyloučení poslal domácí do vedení Rataj, poté ale mladý forvard svůj faul odčinil, když ve 13. minutě přesnou střelou k tyči srovnal skóre. V 16. minutě si vzali slovo opět Tygři, Procházka tečoval před Málkem a vrátil Liberci vedení. To ale trvalo jen do 19. minuty, kdy opět vyrovnal Zelenka. Liberecká převaha vyústila v 37. minutě, Jiruš poslal od modré čáry Liberec opět do vedení. Stav 3:2 vydržel až do závěrečných vteřin. Plzeňským nepomohlo ani odvolání Málka z branky, a tak z Liberce odjíždějí bez bodu.