Mládí v Plzni

P l z e ň - Ojedinělá příležitost se nabízí v nedělní podvečer plzeňským fanouškům. Na zimním stadionu sehraje přípravný duel česká reprezentace do osmnácti let se stejně starými hokejisty USA. Tým tak završí soutředění na mezinárodní turnaj v Břeclavi a Hodoníně. Zároveň si mladí reprezentanti v ostrém duelu vyzkouší led, který bude v dubnu 2005 hlavním centrem mistrovství světa této věkové kategorie. Vstupné na duel ČR 18 - USA 18 je 50 korun.

Tým ČR pro přátelské utkání vzejde z hráčů, kteří absolvovali plzeňské soustředění. Plzeňský klub má zastoupení obráncem Lubomírem Černým.

Brankáři:
Alexander Salák (Č. Budějovice), Martin Růžička (Pardubice), Dominik Kamiš (Slavia Praha), Ondřej Pavelec (Kladno), Jakub Zámečník (Zlín).

Obránci:
Bohdan Višňák, Tomáš Prostředník (oba Slavia Praha), Jakub Vojta (Sparta Praha), David Růžička (Kladno), Ondřej Poživil (Litvínov), Alexander Hegegy, Jan Byrtus (oba Třinec), Ondřej Mašek (K. Vary), Václav Lesák (Pardubice), Lubomír Černý (Plzeň).

Útočníci:
Tomáš Svoboda (Slavia Praha), Martin Hanzal, David Kuchejda, Jakub Černý (všichni Č. Budějovice), Jiří Tlustý (Kladno), Tomáš Káňa, Petr Kalus (oba Vítkovice), Michal Řepík, Petr Freiberg (oba Sparta Praha), Tomáš Pospíšil, Petr Škatula (oba Třinec), Martin Husička (Vsetín), Adam Mikšovský (Zlín), Lukáš Vantuch (Liberec), Jan Bauer (K. Vary), Ivo Džupin (Havířov).

Asistentem trenéra "osmnáctek" Kopřivy je trenér plzeňské mládeže Vladimír Bednář, kustodem týmu je Petr Brouzda, který je zároveň i vedoucím mužstva a kustodem extraligového týmu Plzně. Technickým vedoucím mužstva je plzeňský manažer Pavel Setikovský.

Přijďte v neděli od 18 hodin povzbudit mladé reprezentanty ČR!


Související články

Šéftrenér mládeže Vojan: Nejedná se jen o hokej, ale i o vzdělání a osobnostní rozvoj

Soutěže mládeže

Reprezentace U20 po dalším kempu! Indián Lang: Snažíme se dohnat ztrátu pár měsíců

Lang v U20

Reprezentace U20 v Litoměřicích! Indián Kremláček: Ten pocit být na ledě nelze ničím nahradit

Kremláček v U20

Reprezentační dvacítka chystá s řadou indiánů další kemp!

Reprezentace U20

Aktuálně na webu

PLZ - KOM 1:2

PLZ - KOM 1:2 - První nezdar na domácím kluzišti

Rozhovor před domácím víkendem

Na zápasy v rychlém sledu jsme dobře nachystaní, říká Roman Vráblík před domácím dvojbojem

Preview 21. kolo

Nad prériemi indiánů přelétne Kometa!

×
Odehrané v 17:30 | Muži
HC Škoda Plzeň
HC Kometa Brno