Na akci Týden hokeje dorazilo 60 dětí!

Parádní odezvu měl další Týden hokeje – do tréninkové haly u LOGSPEED CZ Arény dorazilo v úterý odpoledne přes 60 dětí, které si pod vedením zkušených trenérů vyzkoušely ukázkový trénink a první krůčky na ledě!

Akci Týden hokeje pravidelně pořádá Český hokej a v Plzni se opakovaně potkává s úspěchem, ba co víc, stále oslovuje víc a víc dětí. Zatímco na podzim na ukázkový trénink dorazila padesátka zájemců, v lednovém termínu to bylo ještě o deset dětí víc! Na kluky i holky různého věku toho čekalo pravdu hodně, každý hned na začátku dostal unikátní dres a pak už se začínalo rozcvičkou na venkovním hřišti. Zahřátí, rozběhání a obratnost, to byla úvodní část.

Všichni se ale už těšili na led! Na děti čekali zkušení trenéři, pomocníci z řad mládeže, ale i Matyáš Kantner a Lukáš Kaňák z extraligového áčka. Ať už tak šlo o úplné začátečníky, kteří na bruslích stáli úplně poprvé, nebo pokročilejší bruslaře, každý si na ledě přišel na své, což ocenil právě í útočník indiánů. "Oproti tomu, když jsem začínal já, je asi největší rozdíl v tom, kolik tu je trenérů. Když se podíváte, kolik jich vede dnešní trénink nebo tréninky základny, tak v tom je velký posun kupředu," ocenil množství lidí, kteří se plzeňské mládeži obětavě věnují.

A naopak, nové hokejové talenty určitě přivítaly možnost potkat se na ledě s hráči extraligového týmu, kteří na tréninku zůstali až do samotného konce. Děti si tak během nabitých 90 minuty vyzkoušely všechno od rozcvičky až po různé cviky na ledě a domů odcházely s úsměvem!

Fotogalerie zde!


Související články

Čtvrťáci vkročili do soutěže pravou nohou!

4. TŘÍDA V AKCI

Sedmáci vstoupili do Dlouhodobé turnajové soutěže!

DTS U13 - 1. kolo

Deváťáci na startu soutěže! Trenér Pejchar: Kluci jsou pracovití, chtějí se zlepšovat každý den

9. třída před ligou

Páťáci jsou po karanténě a již vyhlížejí start soutěže!

5. třída před ligou

Aktuálně na webu

Ohlasy 5. kolo

Chtěl jsem si dovolit udělat kličku a naštěstí to vyšlo, popisuje Matyáš Kantner

PLZ - CEB 4:2

PLZ - CEB 4:2 - Indiáni rozhodli dvěma šípy v samotném závěru bitvy!

Předehrávka 25. kola

Předehrávka 25. kola ve čtvrtek 1.10. v Hradci Králové