Nikolov odchází na měsíc do Pardubic

Dvaatřicetiletý obránce Angel Nikolov odchází na měsíční hostování do Pardubic. Informoval o tom prezident klubu Tomáš Král. "Angel Nikolov si v Plzni nevybojoval stálé místo v základní sestavě, a proto jsme se ho rozhodli uvolnit na měsíc do Pardubic. Po měsíci uvidíme, co bude dál," uvedl prezident klubu pro oficiální web. Pro Lasselsberger Plzeň je hostování Nikolova teprve druhým zásahem do kádru v průběhu letošní sezóny. Tím prvním byl příchod Lukáše Dernera z Liberce.

Pardubice prožívají letos velmi špatný vstup do sezóny a v tabulce jim patří po úterním kole až 13. místo, když nasbírali stejně bodů jako poslední Kladno. Příchodem Nikolova řeší problémy v obraně, kde dle vyjádření generálního manažera Kusého citelně chybí zraněný Michal Šeda. Nikolov, který v minulosti sehrál téměř padesát zápasů za národní tým, letos v plzeňském dresu odehrál 15 utkání, v nichž si připsal jednu asistenci. V Plzni má litvínovský odchovanec smlouvu do konce sezóny 2008/09.