Novinky ve Fanshopu! Slevový kód STRITA11 a podpisy pro všechny

Kdo sleduje sociální sítě Fanshopu, už ví, že se Matěj Stříteský zhostil role modela. A šlo mu to skutečně náramně. Před fotoaparátem se objevil v několika plzeňských variacích s jediným mottem – „Pojďte se k nám do fanshopu obléknout i vy!“ A do neděle se slevou 11 % s kodem STRITA11.

VZKAZ OD MATĚJE – OBLÉKNĚTE SE VE FANSHOPU I VY

I přes nepříznivý vývoj situace je tu plzeňský fanshop stále pro vás. Prodejna musí zůstat uzavřená, ale e-shop na adrese fanshop.hcplzen.cz funguje bez omezení. Je tedy jen a jen na vás, který outfit zvolíte. Matěj volil mezi novou šedou mikinou s výšivkou loga a sportovnější modrou variantou, dle hlasování fanoušků Instagramu mu ale stejně tak slušel dámský růžový komplet. A když může nový dámský kulich slušet Matějovi, jak se bude asi vyjímat na našich Plzeňačkách!

STRITA11

Slevový kód STRITA11 platí na veškeré nezlevněné zboží na e-shopu, tedy i na plzeňské roušky, které jsou teď neodmyslitelnou součástí každého dne. Stejně tak ho můžete využít na letošní dresy, novou kolekci triček, nové plzeňské hrnky nebo třeba šály.

PODPIS NA TO

A to nejen od Stříti. Když už nemůžeme fandit našim klukům na ledě, udělejme to jinak. Ke každé vaší objednávce vám fanshop přibalí několik hráčských kartiček, a na vaše přání nechá produkt zakoupený ve fanshopu podepsat od vašeho plzeňského favorita. Platí jediné pravidlo – jeden podpis na jeden produkt. Stačí připsat do poznámky objednávky váš požadavek.

Pojďte si udělat radost hned teď – zaskočte na fanshop.hcplzen.cz, podívejte se na novinky, uplatněte slevu v košíku, připište do poznámky, kterého hráče necháme podepsat, a těšte se nejen na nákup, ale i na pár kartiček k tomu. 


Související články

Fanshop vstoupil do roku 2021 s tím nejlepším!

Akce ve fanshopu

Novinky ve Fanshopu! Slevový kód STRITA11 a podpisy pro všechny

Novinky ve Fanshopu

Novinka! Pravé indiánské roušky ve fanshopu!

Indiánská rouška

Míříte si pro permici? Zbystřete, ve Fanshopu ušetříte

Akce ve Fanshopu

Aktuálně na webu

7. kolo EHL: CEB - PLZ 3:2

7. kolo EHL: CEB - PLZ 3:2 - Plzeňští gameři po velkém boji prohráli s Motorem

Rozhovor před PLZ - KVA

Proti Karlovým Varům je to vždycky něco jiného, chceme urvat další tři body, hlásí Filip Suchý

Prodloužení smlouvy s Pourem

HC Škoda Plzeň prodloužil smlouvu s Jakubem Pourem

×
Dnes v 17:20 | Muži
HC Škoda Plzeň
HC Energie Karlovy Vary