Páťáci jsou po karanténě a již vyhlížejí start soutěže!

Plzeň - Mladí indiáni završují období příprav, popasovat se však museli i s karanténou kvůli pandemii nového typu koronaviru.

Páťákům vloni chybělo ke konci sezóny symbolicky pět utkání. Sezóna sice začala nepovedenou přestřelkou s Třemošnou, ovšem poté již celkem klopila hlavy pouze čtyřikrát v celkových devatenácti utkáních. Desetkrát přitom nasázeli Západočeši dvojciferný počet branek. Vše tak bylo ukončeno pro indiány na celkové třetí příčce.

Letos pro mladé pušky soutěž začíná třetího října domácím soubojem s Třemošnou, soupeři postupně budou také Klatovy, Rokycany, Wolves, Tachov a Domažlice, se všemi se indiáni potkají třikrát. 

Západočeši již letos bojovali na Košutce, velkého turnaje se se zúčastnilo 9 týmů. Hrálo se systémem, kde každých 20 minut čistého času bylo počítáno samostatně. Plzeň hrála v základní skupině s EAC Vídeň Capitals 2:2, 3:0, s HC Ďáblíci Nový Jičín 2:7, 3:5, s HC Oceláři Třinec 2:4, 4:2 a s HC Střelci Jindřichův Hradec 0:1, 3:1. Ve čtvrtfinále se již hrálo 2 x 20 minut na jeden výsledek a s pozdějším vítězem turnaje Wolves Škoda padla 2:8.       

„Kluky už trénuji druhým rokem, tak se dobře známe. V srpnu jsme se účastnili turnaje v Plzni na Košutce, kde jsme bohužel vypadli ve čtvrtfinále. Následně po turnaji jsme museli celá třída do karantény, ta nás přibrzdila. Nyní se opět vracíme do tréninku a těšíme se konečně na zápasy na celé hřiště,“ popisuje lodivod Milan Volák. 

Rozpis sezóny ZDE!


Související články

Jednotlivé třídy přerušují své soutěže

Nucená stopka

Sedmáky čeká druhé kolo Dlouhodobé Turnajové Soutěže!

DTS U13 - preview 2. KOLO

Čtvrťáci vkročili do soutěže pravou nohou!

4. TŘÍDA V AKCI

Sedmáci vstoupili do Dlouhodobé turnajové soutěže!

DTS U13 - 1. kolo

Aktuálně na webu

Novinky ve Fanshopu

Novinky ve Fanshopu! Slevový kód STRITA11 a podpisy pro všechny

Den na hokej.cz

Čtvrteční den bude na webu hokej.cz patřit indiánům!

Ladislav Čihák

Kluci si možnosti být na ledě ohromně váží, říká trenér Ladislav Čihák