Plzeň proti Třinci už možná v plné sestavě!

P l z e ň - Hokejisté HC Lasselsberger Plzeň už možná v pátečním duelu 9. kola s třineckými Oceláři nastoupí téměř v kompletní sestavě! Ve čtvrtek dopoledne už naplno trénoval útočník David Moravec, který byl mohl již zasáhnout do zápasu. Připraven bude poprvé v sezóně i obránce Martin Výborný, který dosud laboroval se zraněnou rukou. Do sestavy se vrací i kapitán týmu elitní obránce Pavel Trnka a fanouškům se poprvé představí obě posily - Slovák ze zkušenostmi z NHL Roman Tvrdoň a zkušený exsparťan Jiří Zelenka. Zcela vyloučen není ani návrat Milana Nedomy do sestavy, ale ten pravděpodobně nenastoupí. Zápas začíná v pátek v 17:30 a všichni fanoušci jsou na něj srdečně zváni. Plzeňští hokejisté se budou ze všech sil o své první letošní vítězství.