Roman Vlach odchází do HC Dynamo Pardubice

30letý útočník Roman Vlach opouští kádr HC Škoda Plzeň a odchází do pardubického Dynama. „Romanovi angažmá u nás úplně nesedlo, v posledních zápasech už neměl ani velký ice time a trápil se. Je to zkušený útočník, který už má něco za sebou, a my mu přejeme, ať se mu v Pardubicích daří,“ uvedl k odchodu forvarda Tomáš Vlasák, sportovní manažer HC Škoda Plzeň.

HC Škoda Plzeň přestup nepodmínil blokací útočníkova startu ve vzájemných duelech, proto Vlach může proti indiánům naskočit, pokud jej trenéři zařadí do sestavy, už tento pátek.