SPA-PLZ: 4:1: Plzeň neproměňovala ani vyložené šance a prohrála

HC Sparta Praha - HC Keramika Plzeň 4:1(1:0, 0:0, 3:1)
Branky: 11. Zelenka (P. Martinec), 49. Tomík (Špaňhel), 55. Branda, 58. Branda (Broš, Nedvěd) - 60. Volák (Dobroň)
Keramika Plzeň prohrávala po první třetině na Spartě 0:1. Ve druhé třetině měla velkou převahu, ale nedokázala ji gólově vyjádřit. Obrovské šance měl především Václav Král. Ve třetí třetině Sparta přidala další tři góly a bylo po utkání. 52 sekund před koncem zaznamenal čestný úspěch Plzně Milan Volák. Online přenos ze zápasu vysílal server www.idnes.cz, z utkání přineseme z Prahy původní zpravodajství.