Společnost TECAM PCV zůstává diamantovým partnerem HC Škoda Plzeň i pro následující tři sezóny

HC Škoda Plzeň s hrdostí hlásí důležitý podpis na poli partnerském! Společnost TECAM PCV, diamantový partner, s indiány prodloužil spolupráci na další tři sezóny!

Společnost TECAM PCV a.s. je moderní českou společností působící na trhu dodávek materiálů pro vodovody a kanalizace a dopravní stavby. Navazuje na předchozí činnost společností skupiny TECAM a PCV v Čechách a na Moravě. Patří mezi nejvýznamnější partnery HC Škoda Plzeň již od ledna 2016 a spolupráce bude probíhat ještě minimálně další tři sezóny.

„Podpora společnosti TECAM PCV je pro nás obrovsky cenná a zavazující. Velice si vážíme, že jsme smlouvu prodloužili o další tři sezóny. Jedná se o velice silného partnera, kterého si velice ceníme, a já mu za celý HC Škoda Plzeň velice děkuji," uvedl k podpisu smlouvy Martin Straka.