Termíny letních kempů a turnajů mládežnických reprezentací

Plzeň - Český hokej na svých webových stránkách informoval o podobě letních kempů u jednotlivých mládežnických kategorií. Samozřejmě vše se ještě může v závislosti na aktuální situaci ve světě i u nás změnit.

U16
První akce reprezentace U16 proběhne od 9. srpna. V případě, že situace dovolí cestovat do Finska bez nutnosti následné karantény, přesune se tým po krátkém soustředění v ČR do finského Vierumäki, kde odehraje dvě přípravná utkání.

Záložní variantou je delší soustředění v ČR bez mezinárodních utkání. V termínu 25. - 30. srpna je naplánovaný přípravný kemp v České republice se dvěma zápasy proti Slovensku.

U17
Reprezentace U17 absolvuje svou letošní první akci ve druhé polovině července. Sraz je naplánován na 19.7. Pokud se nezmění situace ohledně cestování, po krátkém soustředění v ČR se tým přesune do Švýcarska, kde absolvuje tři přípravná utkání. Hrát se bude ve městě Zuchwil.

Do stejné destinace je naplánovaný i turnaj pěti zemí, který se má uskutečnit v termínu 15. – 22. srpna. Tato akce stále čeká na potvrzení ze strany všech účastníků (především na vývoj situace v USA). Pokud by se akce neuskutečnila, bylo by záložní variantou domácí soustředění s přípravnými zápasy proti Slovensku.

U18
Po zrušení Hlinka Gretzky Cupu se první akce reprezentace U18 přesunula až na začátek srpna. V termínu 3. - 8. 8. proběhne přípravný kemp v České republice.

Ve druhé polovině srpna proběhne další akce, v rámci které se uskuteční i přípravná mezinárodní utkání. Termín i soupeři jsou zatím v jednání a závisí na vývoji situace.

U19
Poté, co pořadatelé zrušili plánovaný turnaj čtyř zemí (měl se uskutečnit ve Füssenu v Německu), se zatím řeší případný náhradní program.

U20
V polovině června proběhl první přípravný kemp v Rokycanech. Bohužel z důvodu opatření finské vlády se v červenci neuskuteční původně plánovaná akce ve Vierumäki, kde měl tým sehrát dvě utkání proti Finsku a dvě utkání proti Švýcarsku. V současné době se řeší náhradní varianta, pravděpodobná je domácí akce s několika mezinárodními zápasy.

V termínu 28. - 30. 8. zatím zůstává v programu plánovaný domácí turnaj čtyř zemí, který by se měl konat v Hodoníně. Také v tomto případě se ale čeká na vývoj situace ohledně cestování.