Trojlístek opět v modrobílém dresu!

Plzeň - Vedení extraligové Plzně doladilo definitivně možné působení trojlístku hráčů, kteří se sešli v modrobílém dresu v zápase proti Slavii. Jednatřicetiletý Radek Duda bude na západě Čech k dispozici trenérům do konce ledna, Chomutov s ním a dalšími svými hráči, jenž vypustil do naší nejvyšší soutěže kvůli rozehrání, počítá až na play-off a případnou baráž. Existuje ale možnost, že v případě velkých potíží by si vrátil dříve. Znojemští Radek Haman (čtyřicet let) a Karel Plášek (sedmatřicet let) budou vypomáhat indiánům formou střídavých startů. Všichni tři útočnici by se měli objevit v sestavě kouče Jelínka pro páteční duel. Profily nových tváří najdete v sekci - Soupiska.