V letní přípravě se musíme dobře připravit, aby to v zimě bylo výborné, hlásí brankář Dominik Pavlát

HC Škoda Plzeň ve svých řadách přivítal další novou tvář, kterou se stal Dominik Pavlát. Talentovaný gólman ve své prvním rozhovoru mezi indiány prozradil, že se bude maximálně snažit, aby šel ve stopách svých úspěšných předchůdců z brankoviště.

„Vím, že Plzeň je hokejové město. Dominik Frodl je tady jednička, já se mu budu snažit krýt výborně záda. Když dostanu šanci v utkání, tak budu chtít odvést maximum," slibuje Dominik Pavlát.

Kompletní rozhovor s novým gólmanem Škody naleznete v přiloženém videu!