VYPRODÁNO: Aktuální kapacita LOGSPEED CZ Arény naplněna

Prodej permanentních vstupenek je zastaven z důvodu naplnění kapacity LOGSPEED CZ Arény.

18.9.2020 13:30

Hlásíme vyprodáno! Kapacita LOGSPEED CZ Arény je vyprodána, prodej permanentek se zastavuje. Děkujeme za váš zájem!

16.9.2020

HC Škoda Plzeň uvolňuje do prodeje posledních 150 míst pro prodej sezónních permanentních vstupenek.

Loňským držitelům permanentních vstupenek skončila opce dnes, tj. 16. září v 16:00. Neboť nebyla vyčerpána kapacita, klub uvolňuje zbylá místa pro nové permanentkáře do volného prodeje a zároveň ukončuje rezervace také na sezónu 2021/22, protože opce skončila uplynutím času, nikoli vyprodáním míst.

Prodej i nadále probíhá pouze offline, tedy v kanceláři ticketingu.