Virtutální setkání s fanoušky proběhne 22. února od 17:00

Vážení fanoušci, přijměte pozvání k setkání s vámi, příznivci našeho klubu. Z důvodu aktuální situace toto setkání bude probíhat virtuální formou.

V pondělí 22. února od 17:00 hodin proběhne virtuální setkání s fanoušky a příznivci HC Škoda Plzeň. Diskuze se za klub zúčastní:

• Martin Straka, majitel a jednatel klubu
  • Tomáš Vlasák, sportovní manažer klubu
  • Rudolf Matějka, obchodní manažer klubu

Setkání se uskuteční prostřednictvím platformy Microsoft Teams. Odkaz na schůzku naleznete  zde.

Pro účast na setkání není potřeba mít aplikaci nainstalovanou, schůzka půjde otevřít i v běžném internetovém prohlížeči.

Setkání bude moderované a slovo bude předáváno vždy po „zvednutí ruky" - návod  zde. K otázkám bude možné využívat i chat aplikace, nicméně živě položená otázka bude mít vždy prioritu.

Upozornění: Ze setkání bude vytvářen video+audio záznam. Svou účastí v této schůzce souhlasíte s jeho pořízením.