Z Petra Kořínka se stává Divoká Kachna!

Podle oficiálních stránek klubu www.hc-neumarkt.com se novou posilou italského celku HC Neumarkt-Egna Wildgoose, hrajícího druhou nejvyšší soutěž Serii B, stala jedna z největších postav plzeňského hokeje 90. let Petr Kořínek. V Neumarktu bude v týmu Divokých Kachen působit spolu s Drahomírem Kadlecem, který se půvedně měl stát trenérem druholigových Loun. V tomto italském klubu v minulosti působil jako trenér Karel Trachta.

Drahomír Kadlec v klubu strávil již dvě předchozí sezóny a k týmu se připojil již dnes. Petr Kořínek se k týmu přidá až 12. září. Tým poprvé vyjel na led až 7. září, to jest o den později než bylo původně plánováno. Důvodem byl příliš měký led. K prvnímu mistrovskému zápasu nastoupí Divoké Kachny 5. října od 20:30 v DiscoAreně ve Sterzingu.