ZRUŠENO: Trénuj jako indián v novém! Přijď si s námi zamakat do Sport centra Koloseum

Program Trénuj jako indián jsme převlékli do nového a vy se máte rozhodně na co těšit.

V úterý 30. června od 16:00 se za námi zastavte ve Sport centru Koloseum a pojďte si s námi dát pořádně do těla. Bude pro vás připravený šedesátiminutový trénink pod vedením kondičního trenéra Jana Snopka a za účasti hráčů A týmu. A to je pořádná výzva!

Chceš zkusit, jak přes léto makají indiáni? Chceš se porovnat s profesionálním hokejistou? Chceš se zase posunout dál a udělat něco pro své tělo? Tak si v úterý udělej v diáři místo a doraž za námi!

Společně s naším partnerem Sport centrum Koloseum pro vás připravíme hodinu, na kterou budete dlouho vzpomínat!

Svou účast potvrďte nejpozději do 29.6.2020 na emailovou adresu info@koloseum.info nebo se telefonicky přihlas na 774 378 775.
Cena cvičení je 150,-Kč.