Ptejte se: Redakce a webmaster

Potřebujete něco vědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!
Prosíme, nejdříve si přečtěte minulé otázky a odpovědi, abychom nemuseli na jednu otázku odpovídat vícekrát.

prosím nevyplňovat

Zobrazit: Otázky | Odpovědi

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 4994 odpovědí v této kategorii celkem.

23.7.2020, 19:58
Dobrý den, platí premium permanentka i na Generali cup? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, neplatí.
13.7.2020, 19:43
Dobrý den, v reakci na váš článek o pozastavení prodeje permanentní vstupenky, zmiňujete ze byla obsazena 1/4 míst k sezení. Prodej je pozastaven úplně nebo se to týká jen míst k sezení?

Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, prodej je pozastaven prozatím úplně.
21.6.2020, 13:16
Dobrý den. Jak to funguje ve fan shopu s plzenskou kartou? Abych to nevzala k pokladne a oni mi ji nezapocitali jako normalni nakup,a je to šála dle vlastniho výběru?

Dobrý den, kontaktujte prosím fanshop@hcplzen1929.cz. Děkujeme
28.5.2020, 01:25
Dobrý den,výsledky klubu Hc Škoda Plzeň prý ovlivňují nigérijské sázkové gangy?
Soutěž je neregulerní.
Jan KALLA (jan.kalla@volny.cz)
20.5.2020, 19:11
Kdy bude vyměňován voucher za plastovou kartičku?

Odpověď:
Výměny už běží od minulého pondělí :-)
Zuzana školikova (skolikovazuzana@post.sk)
11.5.2020, 10:21
Dobrý deň.da sa aj teraz cez prípravu vybaviť kartičku od ceresnaka.a poslat .ďakujem.adresu napíšem .hneď pod odpoved

Odpověď:
Dobrý den, ano, kontaktujte náš sekretariát.
8.5.2020, 08:28
Dobrý den,do kdy má platný kontrakt nový hráč Stříteský?
děkuji za odpověď,Michal Pergl
4.5.2020, 09:25
Dobry den, podle informace na webu byl dnes s velou pompou zahajeny prodej permanentek. Neni to ale vubec pravda, jde jen o spusteni moznosti pro drzitele permanentek z lonskeho roku, vymenit si tuto za novou. Na schematu je rada mist, ktera nejsou pod lonskou permanentkou, ale ta do prodeje nesla. Muzete prosim matouci formulaci na webu zmenit ci lonskou permanentkou neobsazena mista pustit do porodeje?

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme za označení velká pompa. Technická chyba byla opravena a všechno snad už krásně běží. Mějte hezký den.
Stanislav Dobrý (dobrak@seznam.cz)
3.5.2020, 23:34
Dobrý den,
budou nějak letos zvýhodněni majitelé permanentek Premium z loňské sezony?

Odpověď:
Dobrý den, klub nic takového neplánuje. Permanentkářům Premium moc děkujeme za jejich podporu, nicméně zvýhodnění pro novou sezónu nebudou. Děkujeme za pochopení, Lucie Mužíková
Adam Horský (adamhorsky11@seznam.cz)
27.4.2020, 20:36
Dobrý den,
jsem velký fanoušek Indiánu Plzeň.
A mám zájem o autogram některých z vašich hráčů , ale do Plzně na autogramiádu jet nemůžu bydlím v Praze.
Prosím odepište mi jestli je nějaká jiná možnost.
Děkuji
Adam Horský

Odpověď:
Dobrý den, napište na náš sekretariát.
Další stránky
123456>>

Ohlasy 4. kolo

Utkání se mi nehodnotí moc dobře, přiznává Filip Suchý

PLZ - SPA 1:5

PLZ - SPA 1:5 - Odveta se Spartou další body do tabulky nepřinesla

Sezóny tříd

Jednotlivé třídy znají rozpisy soutěží, začíná se v polovině září!

Odehrané v 17:30 | Muži
HC Škoda Plzeň