47.kolo , pá 24.2.2006, 12:30
Zimní stadion Plzeň
HC Škoda Plzeň - HC Slavia Praha
Branky a nahrávky: 5. Kepl (Holý, Hobl), 9. Heřman, 24. Jindra (Sýkora) - 8. Soldán (Stoklasa, Domian), 45. Indra (Drbohlav, Jonáš), 59. Malárik (Ondráček, Pavel). Rozhodčí: Zubzanda - Merc, Sentenský. Vyloučení: 6:6. Využití: 0:1. Diváci: 43. Střely na branku: 39:30. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:3.
HC Škoda Plzeň Štelmach - Pulpán, Kořínek, Štich, Boháč, Gajda, Černý - Holý, Kocman, Kepl, Holub, Stránský, Sýkora, Kica, Heřman, Freiberg, Jindra, Setikovský, Hobl.
HC Slavia Praha Lorenc (od 9. minuty Furch) - Beránek, Roth, Mazanec, Drbohlav, Soldán, Lang - Kachlík, Pavel, Stoklasa, Stromko, Malárik, Jonáš, Ondráček, Krejčí, Freisler, Škaloud, Sklenář, Indra, Domian.

Komentář není k dispozici.

Rozhovor před ZLN - PLZ

Nezdary jsou za námi, nyní nás čeká důležitý souboj ve Zlíně, vyhlašuje Petr Kodýtek

Podpisy Kaňák a Kodýtek

HC Škoda Plzeň prodloužil smlouvy s Petrem Kodýtkem a Lukášem Kaňákem o další dva roky