Deváťáci na úvod přípravy čepovali plzeňskou dvanáctku v derby!

Plzeň - Mladí indiáni v rámci derby dominovali na ledě karlovarské Energie, nakonec se počet nastřílených branek zastavil na dvojciferném čísle.

Příp. , pá 7.8.2020
HC Energie Karlovy Vary - HC Škoda Plzeň
Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4, 2:4, 2:12.
Vyloučení 4:2
Využití 0:1
V oslabení 0:1
Diváci 34
HC Energie Karlovy Vary John (30. Tomášek) - Příplata, Herbelštát, Skuhravý, Krejbich, Hynek, J. Uhlík - Mikoš, Teuchert, Hruška, Polzl, Poler, Šuma, Váňa, Bálek, P. Uhlík.
HC Škoda Plzeň Sedláček (30. Mařík) - Benák, Čech, Dvořák, Grosskopf, Hofrajtr, Kačena, Makovec, Popp, Živný, Štulc, Holubec, Skala, Malý, Peler, Tolar.
HC Škoda PlzeňHC Škoda Plzeň
Bohužel pro tento zápas nebyly nalezeny žádné statistiky

Ohlasy trenérů

Tomáš Pejchar (HC Škoda Plzeň): Z mého pohledu byla první třetina velice slušná na obě strany. Na to, že obě mužstva sehrála první přípravné utkání po dlouhé pauze, měl úvod vysoké tempo a nasazení. Postupem času jsme utkání kontrolovali a zápas vysoko vyhráli. Jedinou kaňkou je zranění našeho hráče.