Po skalpu Sparty deváťáci padli na Slavii

Plzeň - Druhý hrací den, druhý pražský celek. Včera vkročili mladí šikulové do sezóny vítězstvím nad Spartou, dnes se ale v našem hlavním městě museli sklonit před Slavií.

2. , ne 20.9.2020, 13:15
ZS Eden
HC Slavia Praha - HC Škoda Plzeň
Průběh utkání: 1:0, 1:1, 5:1, 5:3, 8:3.
Rozhodčí: Vidim, Müller.
Vyloučení 5:5
Využití 2:0
V oslabení 1:0
Diváci 33
HC Slavia Praha

Bašta (Alexander) - Karas, Kubánek, Podešva, Švec - Curran, Němeček, Nestrašil, Krejčí, Sudenko, Sander (C), Hlavička, Kucharčík.

HC Škoda Plzeň

Sedláček (Mařík) - Pelcr, Babinec, Štulc (A), Holubec, Černý, Skala - Hofrajtr, Benák, Popp, Pittr, Živný, Makovec (C), Dvořák, Jiříček (A), Kačena.

HC Škoda PlzeňHC Škoda Plzeň
Bohužel pro tento zápas nebyly nalezeny žádné statistiky

Ohlasy trenérů

Tomáš Pejchar (HC Škoda Plzeň): „Myslím si, že výsledkově je to pro nás až kruté, ale Slavia dneska zaslouženě vyhrála. Do půlky zápasu jsme byli rovnocenným soupeřem, ale druhá část už z naší strany nebyla tak pohledná. Nebyl tam takový drive jako včera. Dostali jsme spousty laciných gólů a dva po zbytečných faulech v našem oslabení. Je třeba se z toho poučit.“