Demolice! Devítka dominovala na Kladně!

Plzeň - Mladí indiáni dnes na ledě PZ Kladna spustili málo vídanou přestřelku, nakonec se skóre zastavilo až na čísle 26!

3. , so 26.9.2020, 13:15
ČEZ stadion
PZ Kladno - HC Škoda Plzeň
1:8, 0:8. 0:10
Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:26.
Rozhodčí: Řešátko
Vyloučení 0:1
Využití 0:0
V oslabení 0:1
Diváci 60
PZ Kladno Schwambeger (30 - 52. Ostrovský) - Reichl, Darsa (C), Novák, Linhart - Tahy, Daníček, Lukeš, Trojina, Reckziegel, Veselý, Teplárek, Fousek.
HC Škoda Plzeň

Mařík (Sedláček) - Pelcr, Babines, Štulc (A), Holubec, Skala - Grosskopf, Hofrajtr, Benák, Popp, Pittr, Živný, Makovec (C), Jiříček (A), Kačena.

HC Škoda PlzeňHC Škoda Plzeň
Bohužel pro tento zápas nebyly nalezeny žádné statistiky

Ohlasy trenérů

Tomáš Pejchar (HC Škoda Plzeň): „Zápas jsme jasně ovládli, což se promítlo i do výsledku. Jsem rád, že kluci i za rozhodnutého stavu stále měli chuť a hokejem se bavili. Naopak soupeř nás v obraně příliš neprověřil.“