Devítka v přípravě dominovala devíti góly!

Plzeň - Pondělní státní svátek mladé pušky využily k přátelskému utkání, ve kterém devíti góly počastovaly chomutovské Piráty.

Příp. , po 28.9.2020, 12:30
Malá hala
HC Škoda Plzeň - Piráti Chomutov
Průběh utkání: 0:0, 9:0.
Vyloučení 6:8
Využití 3:0
V oslabení 0:0
Diváci 52
HC Škoda Plzeň

Sedláček (Mařík) - Krátký, Štulc, Holubec, Skala, Pelcr, Jiříček (A), Babinec - Benák, Grosskopf, Hofrajtr (A), Pelcr, Makovec (C), Kačena, Živný, Popp, Pittr.

Piráti Chomutov

Štěrba (32. Horník) - Schreinemachers (C), Šimek, Pokorný, Ibl, Dráb, Kocourek – Kouřimský, Čihař, Patočka, Martinovský Straka, Kalvoda, Döring, Nastoupil.

HC Škoda PlzeňHC Škoda Plzeň
Bohužel pro tento zápas nebyly nalezeny žádné statistiky

Ohlasy trenérů

Tomáš Pejchar (HC Škoda Plzeň): „První třetina se mi moc nelíbila. Byla tam řada nepřesností z naší strany, kotouče jsme po sobě doslova házeli. Chyběla tomu kvalita. Po první části jsme si k tomu něco řekli a naštěstí se to zlepšilo a s tím přišly i branky. Soupeř kromě frustrace a zbytečného oplácení toho dnes moc nepředvedl. V závěru to bylo zbytečně až moc vyhrocené.“