7. kolo EHL: CEB - PLZ 3:2 - Plzeňští gameři po velkém boji prohráli s Motorem

V pondělní podvečer bylo na programu již sedmé kolo druhého ročníku ENYAQ hokejové ligy, na gamerský tým indiánů tentokrát čekalo mužstvo českobudějovického Motoru. Ten nakonec také urval těsnou výhru 3:2 na zápasy.

7., STUDIO , po 25.1.2021, 18:30
Madeta Motor České Budějovice - HC Škoda Plzeň
5:6, 5:3, 6:4, 1:4, 4:2

"Tejkyyy" 5:6 "Domin"

"karabina" 5:3 "Phil93"

"Krchy11" 6:4 "Vajdič66"

"Tejkyyy", "karabina" 1:4 "Domin", "Phil93"

"Tejkyyy", "Krchy11" 4:2 "Domin", "Vajdič66"

Madeta Motor České Budějovice

Martin "Tejkyyy" Tejček

Václav "karabina" Karabáček

Vojtěch "Krchy11" Krcho

HC Škoda Plzeň

Dominik "Domin" Humpál

Filip "Phil93" Strnad

Michal "Vajdič66" Vajda

HC Škoda PlzeňHC Škoda Plzeň
Bohužel pro tento zápas nebyly nalezeny žádné statistiky

Komentář

V první utkání jeden versus jeden hráč se utkali jedničkou obou týmu, a sice "Domin" a "Tejkyyy". Souboj ovládl plzeňský gamer, i když to bylo velice těsné. „Utkání bylo vyrovnané podle očekávání," prohlásil Dominik Humpál. V dalších duelech 1v1 neuspěli za tým indiánů "Phil93" ani "Vajdič66".

Oba zbývající zápas 2v2 tak museli Plzeňští vyhrát, což se nakonec nepodařilo.„Dnes určitě rozhodly individuální zápasy, s tím se trápíme od začátku sezóny. Ještě se nám nepodařilo, vyhráli svůj zápas všichni," říká "Domin", který měl proti Českým Budějovicím, kde žije, o motivaci postaráno: „Hrálo se mi proti nim dobře, Budějovice mají kvalitní hráče, takže si myslím, že to byla i kvalitní podívaná."

Modrobílí tak museli překousnout druhou prohru v řadě. S čím jít do dalšího duelu, aby už se opět dalo pomýšlet na návrat na vítěznou vlnu? „Určitě musíme začít vyhrávat všichni své individuální zápasy. Utkání 2 versus 2 nám moc nesedí, celkově je to mód o náhodě," zakončuje "Domin".