Ambasador

AMBASADOR FANOUŠKŮ KLUBU

HC Škoda Plzeň hledá mezi fanoušky své tři ambasadory, kteří za modrobílé barvy dýchají a mají plzeňský hokej ve svých srdcích. Posílejte nám své příběhy (povězte nám, jak dlouho fandíte, jak moc zápasy prožíváte, kdo vás k hokeji přivedl atd.) Představte se nám, používejte fotky, videa, koláže, vaše příspěvky na sociálních sítích. Buďte kreativní!

Zástupci hráčů z vašich příběhů vyberou tři z vás, kteří se budou moct pyšnit titulem Ambasador HC Škoda Plzeň pro sezónu 2019/20. A my pro vás připravíme balíček zážitků spojených s modrobílým hokejem, které nikdo jiný nezažije. Co například? Podíváte se s námi do režie multimediální kostky v průběhu zápasu. Podíváte se s námi na předzápasové rozbruslení z prostoru střídaček. Vezmeme vás při nástupu hokejistů na led přímo k nim. Půjdete s námi na trénink a budete nám a novinářům koukat pod ruce při rozhovorech. A samozřejmě vás vezmeme při zápase i do klubového skyboxu. A … buďme také trochu tajemní, ještě toho je připraveno dost.

Podmínky:

• Věk 18 let
  • Aktivní na sociálních sítích
  • Láska k modrobílému hokeji

Své výtvory posílejte na email media@hcplzen1929.cz. Čas máte do konce srpna!

Rozhovor Martin Straka

Martin Straka si váží nové spolupráce s Autocentrem Jan Šmucler a věří v další dohody. Jak vidí formát extraligy?

Smlouva o partnerství

HC Škoda Plzeň a Autocentrum Jan Šmucler podepsaly pětiletou smlouvu o partnerství

Třídy v přípravě

Od žáků až po ty nejmenší. Trenér Pata: Nelze budovat pouze A-tým, je třeba budovat klub!