Pronájem skyboxů

Extraligový klub HC Škoda Plzeň nabízí zajímavou možnost, jak motivovat a odměnit vaše zaměstnance, lépe poznat své klienty a obchodní partnery nebo si prostě jen užít hokej trochu netradičně.

Partneři, kteří ocení atraktivní prostředí, mohou využít pronájmu nových skyboxů v LOGSPEED CZ Aréně při extraligových utkáních. Ty spojují komfort a pohodlí a vytvářejí tak ideální prostor pro nevšední sledování hokejových utkání ve společnosti Vašich obchodních partnerů či přátel.

Všem zájemcům se omlouváme, ale skyboxy jsou aktuálně vyprodané.

Jednotlivé skyboxy jsou vybaveny kuchyňským koutem, stolkem s křesly, prosklenou čelní stěnou a balkónem, kde je 8 míst k sezení. Celková kapacita skyboxu je 12 míst.

Výhody skyboxu:

• VIP vchod bez front
• 1 parkovací místo na VIP parkovišti
• pohodlné a komfortní zázemí
• TV napojenou na vnitřní okruh LOGSPEED CZ Arény
• raut z teplé i studené kuchyně
• možnost pronájmu na jednotlivá utkání i celou sezónu

V případě zájmu kontaktujte:
Bc. Alžběta Kasalová
kasalova@hcplzen1929.cz

Přesuny utkání

Indiáni o víkendu sehrají dvě venkovní utkání