Juniorka jasně prohrála ve Vítkovicích

Vítkovice/Plzeň - Junioři HC Vítkovice Steel - HC Plzeň 1929 6:1 (2:0, 3:1, 1:0). Plzeňským indiánům se zle nevyvedlo utkání třináctého kola na ledě vítkovického týmu. Domácí se v jedenácté minutě ujali vedení, které do první sirény dokázali zdvojnásobit. Plzeňští se díky Petruškovi dostali zpět do zápasu, ale pak ihned následovaly tři tvrdé direkty, které se už nazpátek vrátit nepodařilo.

HC Vítkovice Ridera - HC Škoda Plzeň

6:1
2:0, 3:1, 1:0

Branky a nahrávky: 11. Richter (Kucsera), 17. Řehák (Vrána, Kucsera), 36. Richter (Mareček, Řehák), 37. Vrána (Walker, Řehák), 38. Maliník (Richter), 58. Kolouch (Slovák) - 35. Petruška (Hošťálek, Růžička). Rozhodčí: Škrobák - Štěpán, Adamec. Vyloučení: 6:5 + Kolouch (VIT) 10 min. Využití: 1:1. Diváci: 90. Střely na branku: 27:33. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 6:1.