Přesunout na hlavní obsah
Generální partner klubu
Zápasy
Zápasy A-týmu
Kalendář
Extraligová tabulka
Rozpis do mobilu
Novinky
Články
Fotogalerie
EHL
A-tým
Soupiska
Statistiky
Trenéři a realizační tým
Změny v kádru
Bývalí hráči
Akademie
Články a rozcestník
Struktura akademie
Akademie
Mládežnické reprezentace
Šatna
Školní sekce
Pravidla chování
Junioři
Dorost
Dokumenty ke stažení
Žáci
Články a rozcestník
Struktura mládeže
Mládežnické výběry
Šatna
Nábor dětí
Vstupenky
Permanentky
Vstupenky
Návštěvní řád Arény
Nákup online
Obchodní podmínky
Další akce v LOGSPEED CZ Aréně
Pronájem skyboxů
Ticketing
Fanzóna
Fanshop
Narozeniny v Aréně
Ke stažení
Zpravodaj Blafák
GDPR
Klub
Zaměstnanci klubu
Obchodní podmínky
Historie klubu
LOGSPEED CZ Aréna
Press
Partneři
Partneři
Představení partnerů
Historie
Historie klubu
Síň slávy
Letní hokejové kempy Malý a Velký Indián 2024
Prodej permanentních vstupenek na sezónu 2024/2025
Žáci 6. třída 2023/2024
Žáci 6. třída 2023/2024
Žáci 6. třída 2022/2023
Žáci 6. třída 2021/2022
Přípravné zápasy 6. třídy 2021
Žáci 6. třída 2020/2021
Žáci 6. třída 2019/2020
Žáci 6. třída 2018/19
Přípravné zápasy 6. třídy
Žáci 6. třída 2017/18
Žáci 6. třída 2016/2017
Žáci 6. třída 2015/2016
Žáci 6. třída 2014/2015
Žáci 6. třída 2013/2014
Žáci 6. třída 2012/2013
Žáci 6. třída 2011/2012
Žáci 6. třída 2010/2011
Žáci 6. třída 2009/2010
Žákovská liga 6. tříd 2008/09
Žákovská liga mladších žáků 6. třída 2007/08
Žákovská liga mladších žáků 6. třída 2006/07
Žákovská liga 2005-06 - 6. třída
Žákovská liga 2004-05 - 6. třída
Žákovská liga 2003-04 - 6. třída
9. třída
8. třída
7. třída
6. třída
5. třída
4. třída
3. třída
základna a bruslička
zápasy
soupiska
články
Zobrazit:
doma
|
venku
|
odehrané
|
budoucí
|
vše
Rozpis zápasů
1. kolo, čt 28. 9. 2023
HC Baník Příbram - HC Škoda Plzeň
4:8
report
online
2. kolo, so 30. 9. 2023
HC Škoda Plzeň - HC Kobra Praha
6:2
report
online
3. kolo, ne 1. 10. 2023
HC Lev Benešov - HC Škoda Plzeň
2:10
report
online
4. kolo, so 14. 10. 2023
HC Škoda Plzeň - HC Pilsen Wolves
2:9
report
foto
online
5. kolo, ne 15. 10. 2023
HC Slavia Praha - HC Škoda Plzeň
22:2
report
online
6. kolo, ne 22. 10. 2023
HC Škoda Plzeň - HC Com-Sys Říčany
1:5
report
online
7. kolo, so 28. 10. 2023
HC Škoda Plzeň - HC Baník Příbram
6:6
report
online
10. kolo, pá 3. 11. 2023
HC Pilsen Wolves - HC Škoda Plzeň
5:9
report
online
8. kolo, so 4. 11. 2023
HC Kobra Praha - HC Škoda Plzeň
2:5
report
online
9. kolo, ne 5. 11. 2023
HC Škoda Plzeň - HC Lev Benešov
12:3
report
online
11. kolo, ne 19. 11. 2023
HC Škoda Plzeň - HC Slavia Praha
5:4
report
online
12. kolo, so 25. 11. 2023
HC Com-Sys Říčany - HC Škoda Plzeň
11:3
report
online
N2, so 9. 12. 2023
HC Škoda Plzeň - HC Baník Příbram
6:5
report
online
N1, so 16. 12. 2023
HC Hvězda Praha - HC Škoda Plzeň
6:11
report
online
N3, ne 17. 12. 2023
HK Lev Slaný - HC Škoda Plzeň
5:9
report
online
N4, ne 7. 1. 2024
HC Škoda Plzeň - HC Kobra Praha
2:1
report
online
N5, so 13. 1. 2024
HC Rakovník - HC Škoda Plzeň
5:6
report
online
N6, so 20. 1. 2024
HC Škoda Plzeň - HC Hvězda Praha
10:4
report
online
N7, ne 28. 1. 2024
HC Baník Příbram - HC Škoda Plzeň
3:9
report
online
N9, ne 11. 2. 2024
HC Kobra Praha - HC Škoda Plzeň
2:8
report
online
N10, so 17. 2. 2024
HC Škoda Plzeň - HC Rakovník
14:8
report
online
N11, so 24. 2. 2024
HC Hvězda Praha - HC Škoda Plzeň
10:6
report
online
N12, so 2. 3. 2024
HC Škoda Plzeň - HC Baník Příbram
zrušené
online
N13, ne 10. 3. 2024
HK Lev Slaný - HC Škoda Plzeň
8:10
report
online
N14, so 16. 3. 2024
HC Škoda Plzeň - HC Kobra Praha
11:0
report
online
N15, so 23. 3. 2024
HC Rakovník - HC Škoda Plzeň
3:15
report
online
N8, čt 28. 3. 2024
HC Škoda Plzeň - HK Lev Slaný
6:2
report
online